2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białystok
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bema
Recrewter
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca- Mechanik- Holandia (okolice Rotterdamu)- Praca za granicą

Wynagrodzenie

68 - 73 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bema

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

Dzień dobry,

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy zdolnego mechanika, który będzie gotowy do podjęcia pracy w Holandii (w okolicach Rotterdamu). Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za montaż, konserwację oraz naprawę systemów i urządzeń mechanicznych- praca na różnorodnych maszynach i instalacjach (od maszyn przemysłowych po pojazdy).

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych operacji, takich jakich jak wykańczanie spoin spawalnych, precyzyjne szlifowanie płaskich i zakrzywionych powierzchni, dopasowywanie kluczy, rozwiercanie i wygładzanie otworów, montaż oraz dbanie o funkcjonalność części ruchomych,

  • Montaż wszystkiego zgodnie z określonymi metodami mocowania,

  • Ocena narzędzi, które mają być używane, praca z dużą precyzją i samodzielna ocena końcowego wyniku wykonanych działań;

  • Wykonywanie wszelkiego rodzaju zadań związanych z montażem i produkcją.

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie inżynierii mechanicznej, technologii motoryzacyjnej lub pokrewnej.

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy jako mechanik lub na podobnym stanowisku.

  • Znajomość systemów mechanicznych oraz narzędzi/ technik,

  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych

  • Umiejętności rozwiązywania problemów oraz dbałość o szczegóły.

  • Chęć do pracy w elastycznych godzinach i nadgodzin, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

  • Prawo jazdy kat.B.

Wynagrodzenie i zakwaterowanie:

  • Wynagrodzenie w przedziale 16-17 euro na godzinę brutto, w zależności od doświadczenia.

  • Zakwaterowanie będzie zapewnione przez firmę- rodzaj zakwaterowania to pojedynczy pokój lub studio.

  • Standardowe zmiany dziennie, jeśli będą inne, zostaniesz poinformowany przed przybyciem do Holandii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub jeśli oferta Cię zainteresowała zapraszam do kontaktu poprzez:

  • aplikacja OLX

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bema
ID: 909645069