2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Radzyń Podlaski
Rafal
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca Mechanik Samochodowy Bosch Service

Wynagrodzenie

7 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzyń Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się warsztatem samochodowym Bosch Diesel Service, który stawia na jakość i profesjonalizm. W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy osoby, która podziela naszą pasję do motoryzacji i pragnie rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym, profesjonalnym środowisku.

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy w zespole doświadczonych mechaników.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii.

  • Stałe szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Oczekujemy:

  • Znajomości budowy samochodów i umiejętności diagnozy problemów technicznych.

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Pasji do mechaniki i chęci ciągłego rozwijania się w tym kierunku.

  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy.

  • Prawa jazdy kat. B.

Zadania:

  • Diagnostyka i naprawa pojazdów.

  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji.

  • Dbanie o dobry stan techniczny warsztatu.

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Jak aplikować: Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Mechanik Samochodowy".

Lokalizacja

Radzyń Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Radzyń Podlaski
ID: 912897519