2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Poznań
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stare Miasto
Magdalena
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca mechatronik / mechanik samochodowy BERLIN

Wynagrodzenie

11 000 - 14 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma DREIMW Fahrzeugtechnik GmbH to firma specjalizująca się w samochodach marki BMW oraz Mini. Przywiązujemy szczególną wagę do starannej i czystej pracy oraz do profesjonalnego podejścia do klienta – tym wyróżniamy się na rynku. Spektrum wykonywanych przez nas usług jest bardzo szerokie - od napraw, konserwacji i diagnostyki, poprzez doposażanie i indywidualizację pojazdów aż do rozwiązywania rozległych problemów technicznych, jesteśmy w stanie wyjść na przeciw potrzebom każdego klienta. Podstawą do tego jest silny, kompetentny i niezawodny team.

Nasz zespół potrzebuje wsparcia. Z tego powodu szukamy wykształconego i doświadczonego mechanika / mechatronika samochodowego. Mile widziane jest doświadczenie w pracy przy samochodach marki BMW.

Twój zakres obowiązków

  • naprawa mechaniczna pojazdów

  • serwis pojazdów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy jako mechanik / mechatronik samochodowy

  • zawód mechatronika / mechanika samochodowego

  • wysoka motywacja, niezawodność i punktualność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + premia świąteczna + napiwki + nadgodziny)

  • wszechstronny i ciekawy zakres zadań

  • kreatywną pracę w ambitnym zespole

  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i długoterminową współpracę

  • spotkania integracyjne

  • darmowe napoje

  • pomoc w znalezieniu mieszkania oraz wsparcie przy innych sprawach związanych z pobytem w Niemczech

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny pod numerem +49 30 23577724 – mówimy po polsku.

Miejsce pracy znajduje się w Berlinie, w dzielnicy Spandau, zaraz obok stacji metra "Haselhorst", dzięki czemu w niecałe 20 minut sprawnie można dostać się do centrum miasta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.dreimw.de, w zakładce ,,kontakt” można wirtualnie zwiedzić warsztat.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 786407846