2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Radom
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca Mięso/Wędliny sklep Lewiatan

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sieciowy sklep spożywczy poszukuję osoby na stanowisko mięso/wędliny.

Obowiązki;

• Obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,

• Kontrola dostaw.

• Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja).

• zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie.

Wymagania

• Pozytywne nastawienie, uczciwość.

• Łatwość nawiązywania kontaktów.

• Dobra organizacja pracy.

• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, w soboty.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

• Elastyczny grafik, wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb.

• Pracę w przyjaznej atmosferze.

• Wynagrodzenie od 4300 zł do 4500 zł brutto.

Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie ogólnospożywczym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy.

Prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami:

• Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych . dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Istnieje możliwość zatrudnienia osoby uczącej się :uczeń, student w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 669753487