2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rusinowice
Marzena Dejewska
Dodane 17 maja 2024

Praca mobilna - Przedstawiciel handlowy w YONGLI Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Rusinowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Przedstawiciel Handlowy

YONGLI Polska Sp. z o.o.

Podstawowe informacje:

  • Śląskie/Opolskie

  • umowa o pracę

  • pełny etat

  • specjalista

  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • region sprzedaży: Śląsk i Opolszczyzna

  • prezentacja oferty firmy

  • współpraca z obecnymi klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • raportowanie wykonywanych zadań

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania relacji biznesowych

  • systematyczność i dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży

  • niezbędne narzędzia: samochód służbowy, laptop, telefon

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Co nas napędza?

  • Pasja tworzenia

  • Innowacje

  • Nisze i rozwój

  • Ambitni ludzie

Nasze wyróżnienia:

  • Diamenty Forbes 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2016, 2015, 2014

  • Gazele Biznesu 2020, 2019, 2018 - ranking najbardziej dynamicznych małych i średnich firm.

  • Dobra Firma 2021

  • Medal Polskiej Przedsiębiorczości 2023

YONGLI Polska Sp. z o.o. - producent taśm przenośnikowo-produkcyjnych. Istniejemy od 2006 r. Należymy do międzynarodowej grupy YONGLI Belting, producenta z silnie ugruntowaną pozycją na światowym rynku. Nasze produkty i usługi docierają do niemal wszystkich krajów Europy i daleko poza jej granice.

W Polsce posiadamy zakłady o łącznej powierzchni 7000m2, a w jednym z nich dynamicznie rozwijamy największą w kraju produkcję taśm modularnych.

Oferujemy również scentralizowane usługi serwisowe na terenie całego kraju.

Jesteśmy zespołem wspierającym młode i ambitne techniczne umysły, dając pracę, fundusze oraz możliwości rozwoju.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV, do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, o które się ubiegam, przeprowadzanej przez YONGLI Polska Sp. z o.o."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rusinowice,

Śląskie

Śląskie, Rusinowice
ID: 917401577