2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca MOBILNY TECHNIK SERWISU mechanik wózki widłowe samochód służbowy

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielną naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta.

  • Współpraca w grupie Techników Serwisu oraz Konsultantów Technicznych (uzyskasz wsparcie techniczno-merytoryczne w trudnych naprawach).

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie techniką lub mechaniką.

  • Znajomość podstaw elektrotechniki i mechaniki.

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane elektrotechniczne.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Odpowiedzialność, samodzielność.

  • Otwartość w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradzania wyposażenia wózków.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziane - Praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.

To oferujemy:

  • Pierwsza umowa o pracę na czas określony (12 mscy), następną umowę na czas nieokreślony.

  • Szkolenia wprowadzające oraz szkolenie UDT (obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1kV, GAZ).

  • Samochód serwisanta z możliwością użytkowania w celach prywatnych, kilka kompletów odzieży roboczej, opieka medyczną, dostęp do obiektów sportowych i siłowni, kin, teatrów, fundusz świadczeń socjalnych

  • Możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia.

  • Bezpieczeństwo pracy Serwisanta.

  • Wynagrodzenie stałe i premię zależną od wyników (przejrzysty system wynagradzania).

  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole pasjonatów techniki.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 884188305