2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Pabianice
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca Mobilny Technik Serwisu wózki widłowe samochód służbowy

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników.

  • Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych.

  • Wykształcenia min. zawodowego, mile widziane elektrotechniczne.

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

  • Mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.

  • Odpowiedzialności, samodzielności.

  • Otwartości w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradzania wyposażenia wózków.

  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków, w tym zdobycie uprawnień zawodowych (UDT - obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1KV, GAZ).

  •  Narzędzia umożliwiające efektywną pracę samochód, telefon, laptop etc.

  •  Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia.

  •   Możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia.

  •   Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne).

  •   Przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki.

  •   Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 889760422