2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Wieluń
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca - Montażysta

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Langendorf Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Wieluniu przy ulicy Felicji Rymarkiewicz 6 zatrudni pracownika na stanowisko: MONTAŻYSTA.

Zakres Obowiązków :

  • Obsługa przydzielonych maszyn (po gruntownym szkoleniu przez doświadczonego pracownika);
  • Realizacja zadań w oparciu o plany produkcyjne;
  • Dotrzymywanie harmonogramów produkcyjnych;
  • Zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów;
  • Wykonywanie zadań zgodnie z otrzymanym projektem;

Nasze Wymagania :

  • Dobra sprawność fizyczna;
  • Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Ubezpieczenie grupowe oraz pakiet MEDICOVER.

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 778568868