2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łowicz
Dodane 23 kwietnia 2024

PRACA! monter budowlany / pracownik fizyczny w branży mostowej

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

B2 Sp. z o.o. należy do grupy polskich firm projektowo-wykonawczych z zakresu budownictwa infrastrukturalnego i przemysłowego. Jesteśmy liczącym się podwykonawcą robót związanych z projektowaniem, produkcją, montażem i naprawą mostowych łożysk oraz urządzeń dylatacyjnych. Współpracujemy z największymi firmami budowlanymi w Polsce i Europie. W tym roku spółka obchodzi 12-lecie swojego istnienia i w związku z planowanym rozwojem, poszukuje osoby na nowe stanowisko.

Stanowisko:

monter budowlany / pracownik fizyczny w branży mostowej.

Opis stanowiska:

Montaż elementów konstrukcji mostowych (łożyska i urządzenia dylatacyjne)

Praca pod nadzorem brygadzisty

Miejsce wykonywania: cała Polska

Wymagania:

Dyspozycyjność (delegacje, wyjazdy)

Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Znajomość podstaw zasad sztuki budowlanej

Doświadczenie przy pracach budowlanych w branży mostowej będzie dodatkowym atutem

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Atrakcyjne zarobki

Stałe zatrudnienie na Umowę o Pracę

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 901027233