2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Tarnowskie Góry
Piotr
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca Monter Hal namiotowych oraz konstrukcji stalowych

Wynagrodzenie

4 300 - 6 698,40 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma zajmująca się wynajmem sprzętu plenerowego, poszukuje pracownika na stanowisko:

MONTER hal namiotowych i konstrukcji stalowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż konstrukcji stalowych i lekkich

  • montaż elewacji ścian i obróbek blacharskich

  • przygotowanie logistyczne sprzętu

  • czynności pomocnicze, sprzątanie oraz przygotowanie potrzebnych części do montażu

WYMAGANIA:

  • umiejętności manualne

  • doświadczenie w pracach monterskich mile widziane

  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • wymagane prawo jazdy kat. B

  • mile widziane prawo jazdy kat. B+E

  • mile widziane uprawnienia UDT na obsługę specjalistycznych maszyn i urządzeń np. zwyżki

  • uczciwość

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

  • Praca również w delegacji.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dopuszczalne inne formy współpracy na życzenie pracownika)

  • terminowe wypłaty

  • system premiowy adekwatny do zaangażowania i posiadanych umiejętności oraz uprawnień

  • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń.

  • badania, szkolenia, uprawnienia, narzędzia pracy, odzież roboczą

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat (możliwość innego wymiaru czasu pracy na życzenie)

  • wynagrodzenie miesięczne od 3 300 zł – 5962 zł netto

  • możliwość również pracy dorywczej we wskazanym powyżej zakresie

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 656192495