2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Bielsk Podlaski
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca monter mebli na wymiar oraz pomocnik montażysty

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji mebli na wymiar i poszukujemy do naszego zespołu MONTERA MEBLI NA WYMIAR ORAZ POMOCNIKA MONTAŻYSTY- wynagrodzenie akordowe oraz umowa o pracę !!!

Możliwa również współpraca z samodzielną ekipą montażową warunki współpracy i wynagrodzenia do ustalenia.

Jeśli chciałbyś zacząć swoją przygodę lub masz już doświadczenie w montażu mebli na wymiar, w tym kuchni, szaf garderobianych oraz mebli biurowych i łazienkowych, to ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

OPIS

Zakres obowiązków:

  • montaż mebli u klienta,

  • obsługa elektronarzędzi (wkrętarka itp.),

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

  • realizacja planów produkcji zgodnie z harmonogramem.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • dokładność, sumienność i poważne podejście do wykonywanych obowiązków,

  • kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie akordowe zależne od doświadczenia i umiejętności,

  • stabilne zatrudnienie,

  • wdrożenie do pełnionych obowiązków przez wyznaczonego opiekuna,

  • praca w zgranym zespole przy ciekawych projektach,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w rozwijającej się grupie o stabilnej pozycji na rynku.

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, zadzwoń tel. (bezpośredni kontakt do właściciela) 503 156 199 lub tel. (nasz autorski salon)  512 198 976.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy meble wysokiej jakości dla naszych klientów!

Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na Twoją aplikację.

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 910516268