2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Racibórz
Ubezpieczenia
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca Multi Ubezpieczenia Racibórz !!! Praca w biurze, obsługa klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Uwaga!!!

Potrzebne dodatkowe ręce do pracy! Jeżeli marzysz o pracy biurowej i lubisz kontakt z ludźmi - zapraszam! Jeśli jesteś osobą komunikatywną, uśmiechniętą i dobrze zorganizowaną - ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Oferta pracy na cały etat, umowa o pracę, biuro MULTI UBEZPIECZENIA w Raciborzu, od 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku.

Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Obowiązki:

·         Sprzedaż i promocja produktów firmy - ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych

·         Obsługa i budowanie relacji z klientami

·         Rozwój bazy klientów

·         Utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta

·         Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek

·         Analiza potrzeb klientów i doradztwo

·         Zawieranie umów z klientami

Wymagania:

·         Minimum wykształcenie średnie

·         Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

·         Wysoka kultura osobista i komunikatywność

·         Doświadczenie w sprzedaży wszelkiego rodzaju ubezpieczeń

·         Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami

·         Szybkie przyswajanie wiedzy

·         Umiejętność budowania relacji i planowania pracy

·         Zaangażowanie, punktualność i systematyczność

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od zakresu pracy, ilości sprzedaży, zaangażowania, pozyskania nowych klientów, zaangażowania w social-media, doświadczenia itp.

Możliwość współpracy także na zasadzie OFWCA.

CV wraz ze zdjęciem proszę o przesłanie na adres e-mail.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, osoby bez doświadczenia także mają szansę, będą rozpatrywane (uczymy, szkolimy od podstaw).

Zapraszam do kontaktu

Multi Ubezpieczenia Izabela Muda

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 911382851