2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Grójec
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca Myjnia Czyszczenie Mycie Pranie Samochodów Detailer Grójec

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Do naszego studia poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik myjni / Młodszy Detailer – lokalizacja Grójec Centrum

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie samochodów do sprzedaży pod względem wizualnym i estetycznym

  • Mycie, czyszczenie karoserii i wnętrza samochodów z dbałością o detale

  • Woskowanie, nakładanie kosmetyków samochodowych

  • Pranie tapicerek

  • Utrzymywanie czystości na terenie firmy

Oczekiwania:

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej

  • Solidność, dokładność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków

  • Punktualność

  • Mile widziana znajomość auto detailingu

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę po okresie próbnym,

  • Możliwość nadgodzin

  • Pracę w młodym, przyjaznym, skorym do pomocy i zgranym zespole

  • Wynagrodzenie wypłacane na czas

Szukamy ludzi otwartych, chętnych do stałej współpracy, dla których ważna jest wspólna realizacja zamierzonych celów.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje proszę składać dołączając CV poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 820665974