2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Bogucice
Dodane 05 maja 2024

PRACA NA BUDOWIE | dekarz, docieplenia, malarz, gipsiarz, | TERAZ

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma budowlana zatrudni pracowników budowlanych, brygady, podwykonawców do pracy na budowach w systemie całorocznym, na terenie:

KATOWICE, SOSNOWIEC, RUDA ŚLĄSKA, CHORZÓW, GLIWICE

Obecnie jest z nami już ponad 90 osób - dołączysz do nas ?

Stanowiska:

  • pracownik na docieplenia

  • dekarz

  • malarz - gipsiarz - tynkarz

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac budowlanych w ramach kompetencji

  • Dbałość o powierzone narzędzia, sprzęt, samochody

  • Dbałość o wysoką jakość prac

  • Współpraca z koleżankami i kolegami

Wymagania MINIMALNE:

  • Dyspozycyjność zdrowotna i fizyczna

  • Punktualność i sumienność

  • Brak nałogu alkoholowego

Wymagania OPCJONALNE:

  • Doświadczenie w branży

  • Prawo jazdy

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00

  • Pełne wdrożenie do pracy, szkolenia, wsparcie ze strony Twojego opiekuna

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole

Kontakt:

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

600 |:| 065 |:| 148

504 |:| 078 |:| 052

530 |:| 80 |:| 60 |:| 40

Jeśli wysyłasz CV:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wpisując w tytule:

BUD Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 841880535