2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Praga-Północ
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca na eventach w całej Polsce! Wyjazdy z Warszawy

Wynagrodzenie

35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Poszukujemy osób do pracy na eventach dla dzieci

Kiedy? Gdzie? Co weekend, cała Polska

Kto? Głównie mężczyźni

Wyjazd z Warszawy

Zadania:

  • Praca przy rozstawieniu oraz złożeniu elementów imprezy tj. dmuchana scena, nagłośnienie, namiot, dmuchańce itd

  • Pakowanie i rozpakowywanie rzeczy potrzebnych na imprezę w Warszawie

  • Dbanie o porządek i prowadzenie imprezy w zgodzie z założeniami

  • Poszukujemy również osób do strefy animacji dla dzieci do prowadzenia prostych zabaw/zaplatania warkoczyków/przebranie się w maskotkę itd.

Wymagania:

  • Wiek od 17+ do 29 - poszukujemy głównie mężczyzn, ale rozpatrzymy każde zgłoszenie

  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność w weekendy

  • Gotowość do pracy wyjazdowej na terenie całej Polski

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B (preferowane)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe (35zł netto/godzina)

  • Umowę zlecenia

  • Przyjazne warunki pracy

  • Praca w młodym i kameralnym zespole

Możliwość nawiązania dłuższej współpracy, jesteśmy firmą zajmującą się eventami i mamy dużo różnych projektów.

Zainteresowane osoby proszę o wiadomość na priv, Z NUMEREM TELEFONU.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 914017192