2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Lubuskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Gorzów Wielkopolski
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca na Fermie drobiu z zamieszkaniem

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujmy pracowników do pracy na Fermie indyczej w okolicach Gorzowa Wlkp.

Mile widziane osoby w związkach, jak również małżeństwa z dziećmi.

Zapewniamy wygodne i bezpłatne mieszkanie na terenie Fermy.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia w pracy na Fermie, nie jest to przeszkodą, nasi kierownicy posiadają dużą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

Pomożemy Ci zaaklimatyzować się w nowym miejscu, dzieląc się swoim doświadczeniem organizując cykliczne szkolenia.

Oferujemy:

Dobre wynagrodzenie i dogodne warunki zatrudnienia.

Zapewniamy umowę o pracę na pełny etat lub zlecenie w zależności od wspólnych ustaleń.

Twój zakres obowiązków:

Wykonywanie bieżącej pracy związanej z chowem i hodowlą drobiu, opieka nad drobiem, bieżąca obsługa hal, w tym obsługa automatów do karmienia i pojenia, monitorowanie zdrowia i dobrostanu zwierząt.

Utrzymywanie czystości, porządku i bioasekuracji w obiektach na terenie Fermy  oraz jeśli będzie to konieczne wykonywanie prostych napraw bieżących.

Oczekujemy:

Odpowiedzialności i zaangażowania.

Doświadczenie w pracy na Fermie będzie dodatkowym atutem.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 734 219 439

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 911925104