2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bielany
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca na już! Szapraszam do kontaktu.

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię osobę na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu Żabka.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, szybko się uczysz i jesteś osobą uprzejmą, na pewno odnajdziesz się w naszym zespole.

Wynagrodzenie: 27,70 zł/godzinę brutto

Lokalizacja: sklep znajduje się w galerii Młociny na parterze.(Warszawa)

Godziny pracy: są dwie zmiany

1 zmiana 6:00 do 14:00

2 zmiana 14:00-22:00

Forma zatrudnienia: umowa zlecenia.

Twoje obowiązki:

• Obsługa klienta,

• Obsługa kasy fiskalnej,

• Dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów zgodnie z planogramami

• Przyjmowanie dostaw

• Inne obowiązki związane z pracą w sklepie.

Nasze wymagania:

• Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia.

• Uczciwość i pracowitość,

• Dobra organizacja pracy własnej,

• Kultura w kontakcie z klientem.

•. Punktualność

Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego cię nauczymy.

Co oferujemy?

• Stałe wynagrodzenie na czas (do 10go dnia każdego nowego miesiąca)

• Elastyczny czas pracy

• Zdrową i miłą atmosferę pracy

• Szacunek i docenienie zaangażowania.

• Premie za dobre wyniki weryfikacji i zaangażowanie w pracę.

Zainteresowanych proszę wyłącznie o kontakt telefonicznych pod numer 51*****86, jeśli nie odbieram , proszę napisać SMS, oddzwonię.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 911170611