2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Siedlce
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca na komputerze Specjalista do spraw zarządzania treścią

Wynagrodzenie

20 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Ogłoszenie o pracę: Specjalista ds. Zarządzania Treścią i Wsparcia Technicznego

Dołącz do nas jako kluczowy element naszego zespołu, gdzie Twoje umiejętności techniczne i organizacyjne będą miały realny wpływ na rozwój naszej marki w świecie cyfrowym!

Obowiązki:

Zarządzanie skrzynką mailową - efektywna komunikacja i organizacja, aby żadna ważna wiadomość nie została przeoczona.

Wystawianie faktur i monitorowanie płatności - utrzymanie płynności finansowej i terminowości transakcji.

Proste prace na stronach internetowych - wprowadzanie zmian, aktualizacje treści i zarządzanie backendem strony.

Opieka nad blogiem - planowanie, publikowanie i aktualizowanie treści w sposób, który angażuje i buduje społeczność.

Transkrypcja materiałów audiowizualnych - przekształcanie treści z wywiadów, webinarów i live'ów w tekst.

Research i analiza informacji z sieci - poszukiwanie, selekcjonowanie i opracowywanie informacji niezbędnych do realizacji projektów.

Tworzenie e-booków i materiałów promocyjnych w Canva - projektowanie atrakcyjnych wizualnie treści na podstawie dostarczonych materiałów.

Wsparcie w codziennej organizacji pracy - zarządzanie kalendarzem, rezerwacja hoteli, planowanie spotkań i podróży służbowych.

Oczekiwania:

Znajomość narzędzi biurowych (np. MS Office, Google Docs) i umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii.

Doświadczenie w zarządzaniu treścią na stronach internetowych, blogach lub sklepach online.

Umiejętność pracy z Canva lub podobnymi narzędziami do projektowania graficznego.

Doskonałe zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem.

Umiejętność pracy pod presją i w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Wysokie umiejętności komunikacyjne i dobra znajomość języka angielskiego.

Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy:

Możliwość pracy w dynamicznym zespole, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania.

Przestrzeń na rozwój zawodowy i wpływ na kształtowanie procesów w firmie.

Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.

Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia.

Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jesteś gotowy do podjęcia wyzwania? Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres

Dołącz do nas i rozwijaj swoje pasje w świecie mediów społecznościowych i technologii!

69*****64

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 913045100