2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Zawiercie
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Centrum
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca na kuchni: pomoc kuchenna/ młodszy kucharz - Hotel Zawiercie

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Hotel Zawiercie oferuje pracę na stanowisku: pomoc kuchenna/młodszy kucharz.

Zakres obowiązków: utrzymywanie porządku na kuchni, pomoc w prostych pracach kuchennych, przygotowywanie prostych dań (zimna płyta, śniadania etc.)

Oferujemy:

  • miłą atmosferę w pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w zgranym zespole

  • możliwość związania się z nami na dłużej

Wymagania:

  • umiejętność pracy zespołowej

  • kultura osobista

  • dobra samoorganizacja

  • mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasu pracy oraz pracę na pół etatu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą mailową.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 676553700