2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Krzeptów
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca na Lotnisku - Młodszy Agent Obsługi Pasażerskiej - weekendy

Lokalizacja

Krzeptów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

O nas

WRO-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. od 1995 r. zajmuje się obsługą naziemną pasażerów i samolotów w Porcie Lotniczym we Wrocławiu.

Zatrudniamy ponad dwustu wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Twój zakres obowiązków

  • Odprawa biletowo - bagażowa pasażerów,

  • Obsługa pasażerów w hali odlotów,

  • Asysta dla pasażerów wymagających dodatkowej pomocy,

  • Obsługa punktu informacji.

Nasze wymagania

  • Praca w weekendy sobota - niedziela,

  • Wykształcenie: min. średnie,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego; znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność,

  • Zaświadczenie o niekaralności.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży lotniczej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Niezbędne szkolenia,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do pakietu Multisport,

  • Świadczenia socjalne,

  • Zniżkowe bilety lotnicze.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krzeptów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krzeptów
ID: 913955724