2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kościelec
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca na lotnisku RUDNIKI - obsługa wyciągarki

Lokalizacja

Kościelec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aeroklub Częstochowski poszukuje osób do obsługi wyciągarki szybowcowej w sezonie 2024.

Wymagania:

- Czynne prawo jazdy kategorii B.

- Ukończone 18 lat.

- Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

- Mile widziana umiejętność majsterkowania.

Obowiązki:

- Obsługa wyciągarki szybowcowej.

- Współpraca z zespołem przy przygotowywaniu szybowców.

- Drobne prace konserwacyjne i naprawcze.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy,

  • praca w zgranym zespole, wśród ludzi z pasją

  • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania (średnio w sezonie dniówka wynosi 350 - 500 netto)

Lokalizacja

Kościelec,

Śląskie

Śląskie, Kościelec
ID: 914146993