2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Bydgoszcz
Dodane 02 maja 2024

Praca Niemcy - kontrola jakości - bezpłatne zakwaterowanie

Wynagrodzenie

8 700 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera jakości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola jakości części i podzespołów samochodowych

  • czynności związane ze wsparciem produkcji

OFERTA:

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS,

  • stawka godzinowa: 12,50-13,50€ brutto/h,

  • zapewniamy bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • system zmianowy: praca zawsze na zmianie popołudniowej,

  • zwrot kosztów dojazdu: 0,21€/km,

  • pełne przeszkolenie oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora,

  • rekrutacja odbywa się w 100% zdalnie.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 914649661