2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca na magazynie dla mężczyzn - kompletacja towaru wysokie zarobki

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do zespołu na stanowisko magazynier / kompletujący, magazyn przy ulicy Modularnej w Warszawie. Dla zatrudnionych pracowników oferujemy szkolenia z wózków UDT. Średnia pensja u naszych pracowników na magazynie wynosi 5000 zł do ręki. Po okresie adaptacji wzrost pensji. Płatne nadgodziny.

Zakres obowiązków:

  • kompletacja produktów wg. zamówień klientów

  • uzupełnianie braków magazynowych

  • inne prace magazynowe

Wymagania:

  • rzetelność i dokładność

  • logiczne myślenie

  • punktualność i sumienność w wykonywanych zadaniach

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • możliwość dodatkowych nadgodzin

  • możliwość awansu i szkoleń

Praca od niedzieli do czwartku 16.00 - 24.00 + piątki dla chętnych dodatkowo płatne.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 57*******40

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 877886748