2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Załom
Danuta
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca na magazynie dla Uczniów i Studentów - Elastyczny grafik!

Wynagrodzenie

27,70 - 32,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Załom

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś uczniem/studentem i chciałbyś zarabiać na własne potrzeby?

Zapraszamy do pracy (osoby, które ukończyły min. 15 r.ż.) na magazynie firmy e-commerce PDC Logistics. Jesteśmy centrum dystrybucyjnym dla 3 sklepów internetowych (24MX, XLMOTO oraz Sledstore).

Obowiązki:

Praca polega na kompletowaniu oraz pakowaniu zamówień z wykorzystaniem tabletu oraz skanera (części i akcesoria motocrossowe, motocyklowe oraz do skuterów śnieżnych).

Miejsce pracy: ul. Kablowa 1, hala nr 4, Szczecin-Załom

Obowiązujące zmiany:

  • I zmiana Poniedziałek-Piątek 6:00-14:00 (możesz zaczynać pomiędzy 6:00 a 8:00)

  • II zmiana Niedziela-Czwartek 14:00-22:00 (możesz zaczynać pomiędzy 14:00 a 16:30)

  • III zmiana Niedziela-Czwartek 22:00-6:00 (nocna zmiana tylko dla pełnoletnich)

  • Sobota - 6:00-14:00 (nie jest dostępna cały rok, tylko w wybrane soboty)

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa 27,70 zł/h brutto (dla ucznia/studenta poniżej 26 r.ż. jest to równe ze stawką netto)

  • 1 zł premii do każdej przepracowanej godziny w miesiącu dla osób z najlepszymi wynikami

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie

  • Elastyczny grafik - Ty decydujesz ile pracujesz-wybierasz dni jakie Ci pasują i pracujesz od 4 do 8 godzin!

  • Zmiana nocna z dodatkiem 4 zł do każdej godziny

  • 25 min. płatnej przerwy

  • Wypłata do 10 każdego miesiąca

WYMAGANY STATUS UCZNIA/STUDENTA do 26 r.ż!

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia TYLKO SMS pod nr: 66*****95!

Napisz, a skontaktujemy się z Tobą!

Lokalizacja

Załom,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Załom
ID: 903785930