2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 02 maja 2024

Praca na magazynie kompletowanie zamówień

Wynagrodzenie

5 000 - 5 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię na stanowisko pracy - pakowacz / magazynier

najlepiej z doświadczeniem

wynagrodzenie netto - 3600 zł mies

lokalizacja Warszawska Radom

Praca w godzinach

pon 6:00-16:00

wt - pt 8:00 - 16:00

oraz dwie soboty w miesiącu 8:00-13:00

Forma zatrudnienia : Umowa zlecenie

Zakres obowiązków :

  • kompletowanie przesyłek wysyłanych do klienta

  • wykonywanie czynności związanych z realizacją zamówień oraz dostaw

  • wykładanie towarów oraz lokowanie towarów w magazynie

  • wykonywanie bieżących prac magazynowych

Wymagania

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacji czasu

  • umiejętność pracy zespołowej

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

  • dobra organizacja pracy i systematyczność w działaniu,

  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Ważne , w razie pytań najskuteczniejszy kontakt poprzez wiadomość na olx

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 821613268