2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Bielany Wrocławskie
Izabela Ziętal
Dodane 01 maja 2024

praca na magazynie od jutra -> dwie zmiany -> stawka 27,70zl/h brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracuj w branży modowej w Magnicach pod Wrocławiem.

Zapewniamy szybki i prosty proces rekrutacji, opiekę na każdym etapie wdrożenia i pracy, stawkę 27.70 zł bruttobezpłatny transport, codziennie obiad za 1 zł i masę benefitów.

Zgarnij swoich znajomych i pracujcie razem. Aplikuj, a my zadzwonimy i opowiemy o szczegółach współpracy.

oferujemy

  • stawkę godzinową 27,70 zł brutto
  • system premiowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • zorganizowany transport pracowniczy
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • pakiet benefitów a w nim: karta sportowa, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!

zadania

  • przyjmowanie, kompletowanie, pakowanie towarów
  • wykonywanie czynności za pomocą skanera ręcznego
  • kontrola jakości produktów
  • wprowadzanie danych do systemu

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany
  • umiejętności obsługi skanera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 5818

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 914148441