2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Puławy
Dodane 07 kwietnia 2024

Praca na magazynie - pakowanie paczek

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KTO:

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną w branży ogrodniczej. Sprzedajemy części i akcesoria do urządzeń ogrodniczych. Nasz główny kanał sprzedaży to Internet.

CO:

Towar, który wysyłamy jest typowo drobnicowy, waga paczki to przeciętnie 0,5 - 2 kg. Przygotowanie towaru do wysyłki polega przede wszystkim na tworzeniu paczek. Pojedyncze, drobne paczki pakowane są następnie do zbiorczych pudełek, które wysyłane są do sortowni. Praca stojąco-chodząca, powtarzalna.

OBOWIĄZKI:

  • kompletowanie zamówień,

  • przygotowanie towaru do wysyłki,

  • przygotowanie listów przewozowych,

  • przyjmowanie i rozpakowywanie towaru na magazynie.

WYMAGANIA:

  • wiek poniżej 30 lat,

  • mile widziany status osoby uczącej się (możemy zaoferować korzystniejsze warunki finansowe),

  • pracowitość, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dokładność i sumienność – WAŻNE! (umiejętność poprawnego odczytywania symboli z faktur i pakowania odpowiednich produktów z magazynu),

  • komunikatywność,

  • umiejętność skupienia.

OFERTA:

  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie,

  • wynagrodzenie: 28,00 zł / godzinę brutto + premie za bezbłędne pakowanie towaru,

  • miejsce pracy: Puławy, ul. Składowa,

  • czas pracy:

    --od poniedziałku do piątku lub od piątku do środy,

    --możliwość pracowania w nadgodzinach,

    --w wysokim sezonie (kwiecień-lipiec) praca w systemie zmianowym.

KONTAKT:

Prosimy wysyłać CV w wiadomości prywatnej.

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 910125112