2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Stryków
Dodane 23 kwietnia 2024

praca na magazynie Stryków zmiana popołudnie lub noc

Lokalizacja

Stryków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Tymczasowej PRACOWNIK - działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 3307 poszukuje:

panów i pań do pracy fizycznej Stryków Ozorkowska bez doświadczenia na dwie zmiany do wyboru:

 1. nocna zmiana- cały etat, (19:30 - 03:30 lub 22:30 – 06:30)

·      zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze

·     możliwy zarobek 5 500 brutto

2. popołudniowa - 1/2 etatu ( 15:30 - 19:30 )

·     dodatkowo - premie świąteczne, trzynasta pensja, dopłaty do posiłków regeneracyjnych w okresie zimowym

·     premie za polecenie nowego pracownika ( w zależności od okresu zatrudnienia do 800 zł brutto! )

Obowiązki:

- rozładunek i załadunek ręczny przesyłek kurierskich

- prace magazynowe

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV mailowo lub proszę o telefon bądź sms

http:/www.pracownik.net/rodo-rekrutacja/

Lokalizacja

Stryków,

Łódzkie

Łódzkie, Stryków
ID: 743525759