2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Gródków
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca na magazynie (tylko mężczyzny)

Wynagrodzenie

22 - 30,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gródków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Agencja Zatrudnienia DK partner Sp. z o.o. dla swojego Klienta, poszukuje pracownika pomocniczego magazynu

Miejsce pracy : Gródków

Oferujemy :

  • praca w nowoczesnym magazynie

  • praca w miłej atmosferze

Obowiązki:

  • prace magazynowe związane z załadunkiem i rozładunkiem

  • przyjmowanie dostaw według określonych procedur

  • obsługa wózków widłowych

  • kompletacja towaru

  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • motywacja do pracy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • sanepid

 Premia od 100 zł do 800 zł

Dokumenty aplikacyjne (CV) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej, w tym na bezpośredni kontakt telefoniczny lub elektroniczny w związku z prowadzoną procedurą rekrutacyjną”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

+48**********09 Dmytro

Lokalizacja

Gródków,

Śląskie

Śląskie, Gródków
ID: 910766850