2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Małopolskie
  5. Ochrona - Kraków
  6. Ochrona - Grzegórzki
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca na monitoringu Hotelu

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

OPIS Poszukujemy pracowników dozoru mienia, praca na monitoringu Hotelu.

Zakres obowiązków:

- obserwacja i analiza zdarzeń występujących na obiekcie i jego rejonie oraz podejmowanie działań zmierzających do ich eliminacji

- obserwacja monitoringu

- analiza materiałów archiwalnych CCTV

- nadzór nad systemami

- kontrola przestrzegania porządku publicznego na terenie Nieruchomości

- obsługa poczty elektronicznej

- wsparcie Zarządcy w bieżących działaniach

- prowadzenie stosownej dokumentacji

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera

- dobrej organizacji pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność

- zaangażowanie

- mile widziana znajomość systemu PPOŻ, BMS, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stałą współpracę

- atrakcyjne wynagrodzenie płatne do 10-tego dnia każdego miesiąca

- praca zmianowa w systemie 12h

- niezbędne szkolenia z zakresu obsługi systemów

- szkolenie BHP

- strój służbowy

- elastyczny grafik pracy

- Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV przez olx

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka pod firmą F.R.B. INTER-BUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Krakowie (KRS 0000537013), adres korespondencyjny: 30-392 Kraków, ul. Czerwone Maki 65. (Administrator danych).

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego po jego zakończeniu dane zostaną trwale usunięte.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Państwa dane nie są przekazywane poza EOG.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 887374256