2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Biała Podlaska
Dodane 08 maja 2024

Praca na myjni samochodowej - pracownik myjni - mycie samochodów

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MIREX - Szandecki i Marczuk Sp.J., ul.Brzeska 111, Biała Podlaska

zatrudni osobę na stanowisko:

Pracownik myjni samochodowej

Zakres obowiązków:

- Obsługa bezdotykowej myjni samochodowej tzn. sprzątanie, odkurzanie i mycie zewnętrzne samochodów

- Pomoc w utrzymaniu porządku i czystości na serwisie i myjni oraz wokół obiektu firmy

- Drobne prace gospodarcze w tym przegląd i naprawa urządzeń na myjni

- Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.

- Punktualność, obowiązkowość

- Szczególna dbałość o powierzone mienie Klienta

Wymagania :

- Mile widziane doświadczenie w pracy na omawianym stanowisku;

- Umiejętność współpracy z zespołem firmy;

- Skrupulatność, uczciwość, sumienność oraz odpowiedzialność;

- Dyspozycyjność

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

- Pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 904642440