2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Dobrodzień
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca na produkcję dla kobiet i mężczyzn.

Lokalizacja

Dobrodzień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zakład pracy znajduje się w miejscowości Błachów, (okolice: Dobrodzień, kolonowskie,

Zawadzkie, Ozimek, Olesno, Lubliniec)

Zakres obowiązków:

-Szlifowanie, czyszczenie mebli, podawanie elementów, pakowanie wyrobów,

-przygotowanie mebli do transportu,

-obsługa maszyn stolarskich, maszyn CNC, urządzeń lakierniczych.

Doświadczenie mile widziane, ale jest możliwość przyuczenia się.

Wymagania:

skrupulatność, rzetelność, systematyczność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie, pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

w systemie jednozmianowym,

-satysfakcjonujące wynagrodzenie proporcjonalne do wysiłku włożonego w pracę,

-możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenie,

-szkolenie wdrożeniowe i wsparcie załogi.

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV na adres e mail,

lub kontakt pod numerem 34 35 75 292

W CV proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji.

Lokalizacja

Dobrodzień,

Opolskie

Opolskie, Dobrodzień
ID: 910786013