2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Marcinkowice
Dodane 13 maja 2024

Praca na produkcji-1 zmiana 7:00-15:00.Produkcja narzędzi pomiarowych.

Wynagrodzenie

4 242 - 4 651 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marcinkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis oferty pracy:

SŁOWIK SP. Z O.O.

Od 1989 roku produkujemy coraz lepsze narzędzia pomiarowe od zawsze stawiając przede wszystkim na jakość każdego z naszych artykułów. Jesteśmy najstarszym producentem poziomnic, łat murarskich i kątownic budowlanych w Polsce.

Miejsce pracy: Marcinkowice k/Oławy

Wolne stanowiska: "Monter narzędzi budowlanych, operator frezarki CNC

Region - województwo: Dolnośląskie

Twój zakres obowiązków:

  • produkcja wyrobów z aluminium

  • obsługa maszyn

  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Mile widziane:

  • zaangażowanie do pracy

  • sumienność, spostrzegawczość, umiejętność szybkiego uczenia się

  • zmysł techniczny, zdolności manualne

Zapewnimy Ci:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w okresie próbnym i umowę o pracę po jego zakończeniu

• Praca na produkcji na pełen etat na 1 zmianę od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie

• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie i uczestnictwo w szkoleniach i kursach

Zapraszamy na naszą stronę www.slowik.pl

Prosimy o umieszczenie dodatkowo klauzulę - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Lokalizacja

Marcinkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Marcinkowice
ID: 858435595