2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krotoszyn
Dodane 24 kwietnia 2024

praca na produkcji/ 4 brygady/ wysokie zarobki

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn do mechanicznej obróbki metali

  • utrzymanie ruchu na linii produkcyjnej

  • kontrola jakości wyprodukowanych części

Wymagania:

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • zmysł techniczny

  • chęć do pracy przy obsłudze maszyny

Oferujemy:

To oferujemy

  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia na umowę o pracę

  • pełny etat i pracę po 8 h dziennie

  • praca w systemie 4 brygadowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4242 zł brutto + premie

  • zorganizowany transport do pracy i z pracy z miejscowości: Krotoszyn, Jarocin, Odolanów, Milicz, Kobylin, Gostyń, Rawicz, Koźmin Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Dobrzyca

  • rozwój i doskonalenie kompetencji zawodowych

  • opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork na miejscu w fabryce (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 15.00)

  • przyjazną atmosferę i spokojny charakter pracy

  • wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej)

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 912383775