2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Aleksandrów Kujawski
Dodane 14 maja 2024

Praca na produkcji

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna FABTOM Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 8; poszukuje pracowników sezonowych na stanowisko pracownik produkcji, firma zajmuje się produkcją butelek z tworzywa sztucznego

Praca sezonowa od Maja –Października z możliwością zatrudnienia na okres stały.

Opis stanowiska:

·         pakowanie wyrobu gotowego

·         kontrola jakości produkowanego wyrobu

·         dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

·         przestrzeganie zasad obowiązujących w zakładzie pracy

·         punktualność, zaangażowanie, sumienność

·         umiejętność pracy w zespole

·         dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne i doświadczenie przy produkcji, a także uprawnienia na wózki widłowe

Firma oferuje:

·         konkurencyjne wynagrodzenie w regionie

·         stabilne zatrudnię - umowę o pracę

·          zdobycie doświadczenia w firmie z branży tworzyw sztucznych

·         szkolenie wdrażające

·         darmowe szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji;

·         dobrą atmosferę pracy w młodym i prężnym zespole

·         system pracy dwuzmianowy (od 6-18 i od 18-6).

·         Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski ul. Przemysłowa 8

Proszę dzwonić w godzinach od 8:00 - 16:00

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV w formacie pdf z dopiskiem: '' Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski
ID: 918190341