2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Przejęsław
Dział HR Forest Style
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca na produkcji

Lokalizacja

Przejęsław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Aktualnie do naszego zespołu Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. z siedzibą w Przejęsławiu poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - STOLARZ-OPER.MASZYN STOLARSKICH

Zakres obowiązków:

· Składanie, podawanie i montaż elementów drewnianych

· Pakowanie wyrobów gotowych

· Prace pomocnicze

· Ustawianie i obsługa maszyn ( strugarek ) do obróbki drewna

Wymagania:

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

· Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,

· Dokładność, sumienność, dyspozycyjność

Oferta:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

· Nagroda za polecenie pracownika

· Roczna nagroda za brak absencji

· Pracę w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku

· Bonus za produktywność i obecność w pracy

· Dodatek za dojazd (odległość min. 20 km)

· Ciepłe posiłki

· Wolne weekendy

· Opieka medyczna i dodatkowe ubezpieczenie pracownicze

„Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i/lub listu motywacyjnego na adres podany wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnej rekrutacji, prowadzonej poprzez firmę FOREST STYLE POLSKA Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Pamiętaj, że oprócz praw wyżej wskazanych możesz złożyć do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych skargę na sprzeczne z prawem przetwarzanie danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie przesyłaj CV.”

Lokalizacja

Przejęsław,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Przejęsław
ID: 588224966