2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wejherowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca na produkcji - chłodnia

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko pracownika chłodni produkcyjnej. Praca dwuzmianowa od soboty do środy. Zmiana dzienna od 7:00, zmiany nocne od 18:00.

Miejsce pracy: Rumia

Obowiązki:

  • Ważenie produktów i rozlokowanie ich na chłodni,

  • Zabezpieczenie towaru,

  • Kontrola stanu produktów - poprawność opisów, waga, ilość,

  • Współpraca z działem magazynowym, kuchnią, pakowalnią.

Wymagania:

  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • Podstawowa znajomość produktów gastronomicznych,

  • Sprawność fizyczna,

  • Swobodna komunikacja w języku polskim.

Oferujemy:

  • okres próbny umowa zlecenie,

  • Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie B2B (opłacamy ZUS i podatek),

  • Uczniowie/studenci pozostają na umowie zlecenie,

  • Kontrakt na czas nieokreślony,

  • Płatny urlop,

  • Stawka niezależnie od umowy dla wszystkich osób 27 zł netto/roboczogodzina (zmiana nocna +5zł od 22:00 do 5:00),

  • Praca od soboty do środy,

  • System dwuzmianowy według grafiku,

  • Zapewniamy odzież do pracy w chłodni,

  • Po 3 miesiącach możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na zdrowie i życie,

  • Zniżki na nasze produkty,

  • Możliwość zakupu karty Multi Sport.

Prosimy o wysyłanie CV w wiadomości prywatnej.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 908952996