2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bogucin
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca na produkcji (drukarnia)

Wynagrodzenie

4 860 - 5 228 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bogucin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

ADAPA POLAND BOGUCIN SP. Z O.O. wiodący producent opakowań giętkich w Polsce

POSZUKUJE PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bogucin k. Poznania

Nasze wynagrodzenie:

  • Wynagrodzenie miesięczne wraz z premią – do 5228,00 zł brutto

Nasze benefity:

  • 200,00 zł dofinansowanie do dojazdów.

  • Ciepłe i zimne napoje oraz kanapki i przekąski z automatów vendingowych dofinansowane 50,00 zł miesięcznie.

  • Dogodny dojazd pociągiem (pod samą fabrykę).

  • Prywatną opiekę medyczną TuZdrowie dostępną na terenie całej Polski.

  • Roczne dofinansowanie do Kafaterii MyBenefit w kwocie od 708 do 804 zł uprawniającej do zakupów w wybranych sklepach, biletów do kina i teatru, dofinansowanie do kart Multisport.

  • Dofinansowanie z ZFSŚ do wczasów.

  • Spotkania integracyjne, poczęstunki dla pracowników, itp.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę.

  • Praca w trybie zmianowym (8h) od poniedziałku do piątku .

Zakres obowiązków:

  • Obsługa użytych wzorców (fotopolimerów) po procesie drukowania;

  • Przygotowanie fotopolimerów do ponownego użycia i ich magazynowanie;

  • Dbałość o utrzymanie porządku i czystości stanowiska pracy.

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie związane z pracą w firmie produkcyjnej

  • Zaangażowanie i umiejętność współpracy w zespole

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Lokalizacja

Bogucin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bogucin
ID: 875477403