2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Starołęka
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca na produkcji! JEDNA ZMIANA! Dla ucznia/studenta!

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego klienta, producenta artykułów spożywczych poszukujemy obecnie osób do prac produkcyjnych:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pakowanie,

  • nasypywanie,

  • proste prace produkcyjne.

WYMAGANIA:

  • książeczka sanepidu,

  • status ucznia lub studenta do 26 roku życia. (umowa zlecenie bez zus)

OFERUJEMY:

  • stawka: 27,70 zł netto/h,

  • system pracy I zmianowy 6-14

  • stabilna praca na dłużej.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 1649.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 911307822