2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Radomierz
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca na produkcji - kontrola jakości

Wynagrodzenie

4 650 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radomierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik kontroli jakości.

Miejsce pracy: Radomierz

W SGP czeka na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie,

  • praca w przyjaznej atmosferze,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca w systemie zmianowym,

  • opieka koordynatora w zakładzie,

  • bonus za polecenie znajomego do pracy do 400 zł brutto.

    Zakres zadań:

  • wizualna kontrola komponentów samochodowych,

  • wymiana uszkodzonych elementów według instrukcji,

  • raportowanie wyników do przełożonych.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • dobry wzrok,

  • dokładność,

  • mile widziane prawo jazdy,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • dbałość o jakość wykonywanej pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radomierz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Radomierz
ID: 909664263