2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Marklowice
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca na produkcji, obróbka skrawaniem, tokarz konwencjonalny

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marklowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Praca na produkcji na stanowisku:

-Tokarz -obrabiarki konwencjonalne i/lub CNC

Poszukujemy osób z doświadczeniem lub osoby do przyuczenia do zawodu tokarza, jednakże posiadające podstawową wiedzę z obróbki metali. Mile widziani emeryci górniczy z doświadczeniem na tokarkach konwencjonalnych.

O nas:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji urządzeń oraz kompletnych linii technologicznych przeznaczonych głównie dla zakładów przetwórstwa spożywczego.

Opis stanowiska:

- Obsługa tokarki konwencjonalnej

- Dobór narzędzi i parametrów obróbki

- Kontrola jakości wykonanych prac

- Produkcja jednostkowa, niewielkie detale, obróbka głównie stali nierdzewnej,

- Praca na hali produkcyjnej w komfortowych warunkach.

Wymagania:

- Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych i pomiarowych

- Umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji i instrukcji produkcyjnych

- Znajomość procesu technologicznego i zasad obróbki metali

- Zaangażowanie i chęć do nauki i zdobycia doświadczenia

- Otwarty umysł na nowe technologie

- Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

- Możliwość przyuczenia do zawodu na tokarkach konwencjonalnych oraz obrabiarkach CNC,

- Gwarantujemy stałe, stabilne i długofalowe zatrudnienie

- Wynagrodzenie w zależności od umiejętności

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na zlecenie, z możliwością wypracowania dodatkowych godzin

- Elastyczny czas pracy

- Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

- Dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie budowy maszyn i automatyzacji, możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

-Różnorodność i zaawansowanie technologiczne realizowanych przez naszą firmę projektów sprawia, że praca nie jest nudna

- Możliwość i komfort pracy w doświadczonym zespole życzliwych ludzi, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą pod warunkiem zaangażowania z drugiej strony.

- Możliwość realizacji projektów dla czołowych firm z branży, których produkty a zarazem i efekt swojej pracy możesz znaleźć praktycznie każdym sklepie spożywczym w Polsce a nawet za naszymi granicami,

Dokumenty aplikacyjne z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać w odpowiedzi zwrotnej jako załącznik.

Lokalizacja

Marklowice,

Śląskie

Śląskie, Marklowice
ID: 805304615