2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Kamienna Góra
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca na produkcji od zaraz

Lokalizacja

Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Spółka Świat Lnu poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Główne zadania realizowane na stanowisku:

obsługa maszyn wykańczalniczych, pomoc przy wykańczaniu tkanin

Wymagania:

dyspozycyjność, punktualność, zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie w przemyśle włókienniczym.

Oferujemy:

pracę w systemie dwu i trzyzmianowym,

pracę przy drukowaniu i wykańczaniu tkanin dla branży reklamowej

ciekawe stanowisko pracy

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

możliwość awansu

dofinansowanie do posiłków

w procesie rekrutacji będą także uwzględniane osoby bez doświadczenia, do przyuczenia

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

CV proszę przesłać za pomocą platformy OLX lub dostarczyć osobiście w siedzibie spółki Świat Lnu Sp. z o.o., ul. Nadrzeczna 1a, 58-400 Kamienna Góra.

Do CV prosimy o załączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie osobowych kandydata na pracownika/współpracownika dostępnego na stronie www.swiatlnu.pl/pl/o-nas/kariera

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych: www.swiatlnu.pl/pl/o-nas/kariera

Lokalizacja

Kamienna Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kamienna Góra
ID: 698116723