2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ocieszyn
Dodane 01 maja 2024

Praca na produkcji - operator linii/ pełen etat/ umowa o pracę

Wynagrodzenie

5 800 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ocieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Pro Plast EPP Sp. z o.o. z siedzibą w Ocieszynie zatrudni:

na stanowisko pracownik produkcji, na nowej części produkcyjnej zakładu.

Miejsce pracy: zakład produkcyjny Ocieszyn.

Główne zadania:

  • Realizacja zleceń z użyciem maszyn i narzędzi, wg zamówień,

  • Raportowanie z realizacji zamówień produkcyjnych,

  • Dbanie o terminowość wykonywanych zleceń,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i sumienność,

  • Wysoka motywacja do pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Dodatkowe wynagrodzenie premiowe uzależnione od efektów wykonywanej pracy,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.

Praca oparta o 3 zmiany.

Zapraszam do kontaktu i składania CV .

Lokalizacja

Ocieszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ocieszyn
ID: 646913414