2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Andrychów
Dodane 19 kwietnia 2024

PRACA NA PRODUKCJI - pomocnik lakiernika proszkowego

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lakiernia proszkowa „Karbowiak” z Andrychowa, przyjmie do pracy osobę na stanowisko Pomocnik lakiernika proszkowego.

Gwarantujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na jedną zmianę. Otrzymasz od nas umowę o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferujemy pracę zarówno osobom doświadczonym, jak i tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w zawodzie. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego w sprzyjających ku temu warunkach.

Zakres obowiązków:

-kompleksowa obsługa linii lakierniczej: zawieszenie elementów, przygotowanie powierzchni pod lakierowanie, kontrola jakości, zdejmowanie oraz zabezpieczenie gotowych elementów

-utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

-Staranność, precyzyjność oraz dobre wyczucie manualne

-rzetelność w wykonywanej pracy

-umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji z innymi członkami załogi -mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, wyślij swoje CV lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 663 569 655.

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 911286748