2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca na produkcji przy montażu sprzętu AGD | darmowy transport

Wynagrodzenie

4 600 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera w produkcji sprzętu AGD, poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik Pomocniczy Produkcji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Stawkę podstawową 26 zł/h brutto

  • Premię jakościową do 500 zł brutto

  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w sobotę 150 zł brutto + dzień wolny do odbioru

  • Zapewniamy: szkolenie wdrożeniowe, wsparcie koordynatora na miejscu, odzież roboczą, dostęp do kantyny, dostęp do szafek, kawę i herbatę w kącikach socjalnych

  • 30 minut przerwy wliczone w czas pracy

  • Program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego oraz porad finansowych dla pracowników i ich rodzin

  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej

  • Darmowy transport pracowniczy z Łodzi (wybrane dzielnice), Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa

Obowiązki pracownika:

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • Montaż elementów do sprzętu AGD (np. śrubki, uszczelki)

  • Obsługa maszyn i urządzeń przy linii produkcyjnej (wkrętarki, śrubokręty)

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

  • Zdolności manulanych

    Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj wraz z CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 911890745