2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Dodane 24 maja 2024

Praca na produkcji | Psie Pole

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma produkująca sprzęt AGD, prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wrocław ul. Żmigrodzka - wygodny dojazd we Wrocławiu komunikacją miejską.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka 27,50 zł brutto/h + premie

  • Premia frekwencyjna 200 zł brutto/mies

  • Premia jakościowa do 825 zł brutto/mies

  • Dodatek za pracę w nocy - 20%

  • Dodatek za pracę w sobotę 150 zł brutto + dzień wolny do odbioru

  • Pracę na pełen etat w systemie III zmianowym, godz. 06:00-14:00-22:00-06:00

  • Przyjazna atmosfera i relacje w zespole

  • Bony na święta

  • Możliwość awansu oraz udział w indywidulanym programie rozwojowym

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie, Stołówka, Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin)

  • Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Otrzymasz pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy

  • Wewnętrzny program poleceń pracowników - poleć znajomego do pracy i otrzymaj dodatkową premię.

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • Czynności manualne

  • Prace montażowe

  • Kontrola jakości.

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym

  • Motywacji do pracy

  • Zdolności manualnych.

  • Doświadczenia na produkcji (warunek konieczny)

  • Znajomość polskiego co najmniej na poziomie B1

Zapraszamy do aplikowania oraz do kontaktu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 907391215