2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnik
Łukasz
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca na produkcji-Dobre zarobki, wolne weekendy, Umowa o pracę!

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Szukasz stabilnej pracy aby nie martwić się o przyszłość swoją i swojej rodziny?

Obecnie dla naszego Klienta- Lidera wśród Pracodawców w Świdniku i okolicy poszukujemy:

  • Pracowników produkcji

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia u Klienta już po 3 miesiącach;

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z tradycjami;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Korzystny system premiowy;

  • Wolne weekendy;

Zakres obowiązków:

  • Montaż gotowych części i podzespołów;

  • Korzystanie z narzędzi pomiarowych i elektronarzędzi;

  • Kontrola jakości przebiegu montażu;

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

Wymagania pracodawcy:

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 873726039