2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Śląskie
  6. Zarządzanie hotelem - Bielsko-Biała
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca na recepcji hotelowej

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnię osobę do pracy na stanowisko Recepcjonistki w Pensjonacie, który działa już wiele lat. Pensjonat znajduje się w Bielsku- Białej, dokładnie w Mikuszowicach Krakowskich. Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobota w godzinach od 14:00-22.00.

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie rezerwacji i korespondencja z gośćmi,

  • obsługa programów hotelowych, noclegowych,

  • inne rzeczy związane z pracą na recepcji,

  • czasami posprzątanie pokoju.

Wymagania:

  • punktualność,

  • znajomość języka Angielskiego

  • dobra znajomość komputera oraz ms office,

  • Komunikatywność, dyspozycyjność,

  • mile widziane doświadczenie,

  • dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

Ciekawą, rozwijającą pracę

Długoterminową pracę

Kandydatom oferujemy zatrudnienie w firmie, która działa już wiele lat i ma ugruntowaną pozycje na rynku.

CV proszę przesyłać na OLX lub adres e-mail

Osoby zainteresowane rekrutacją proszone są o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail, wraz z klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 911903071