2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Katowice
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Dodane 03 kwietnia 2024

praca na recepcji łączona ze stanowiskiem kosmetologa

Wynagrodzenie

4 560 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję sympatycznej i uśmiechniętej dziewczyny do pracy na recepcji a także wykonywania samodzielnie drobnych zabiegów kosmetologicznych w klinice, w której funkcjonuje poradnia lekarska specjalistyczna (lekarze różnych specjalizacji) z dominującą dermatologią estetyczną, chirurgią plastyczną i kosmetologią.

Konieczny jest język angielski w stopniu komunikatywnym (rozmowa z pacjentem anglojęzycznym na temat umówienia wizyty czy odpowiedź na pytania dotyczące oferty z użyciem ogólnych sformułowań, specjalistyczny język angielski nie jest wymagany).

Obowiązki:

  • obsługa recepcji- umawianie wizyt u lekarzy i też do siebie (kosmetologa), odbieranie telefonów, potwierdzanie wizyt, obsługa płatności, informowanie o ofercie kliniki

  • zabiegi kosmetologiczne- peelingi chemiczne, mezoterapia mikroigłowa Dermapen i Dr Pen (konieczne doświadczenie w tego typu zabiegach) oraz radiofrekwencja mikroigłowa (przeszkolimy)

Forma umowy - na początek umowa zlecenie minimum 120 godzin-160 miesięcznie (do ustalenia). Elastyczne dni pracy ale ustalane przez nas z wyprzedzeniem, praca 3-4 dni w tygodniu 6-12 godzin (pracujemy w godzinach 8.00-20.30, bardzo rzadko dłużej do 21.00-21.30) i niektóre soboty (nie więcej niż jedna w miesiącu dla jednego pracownika recepcji). Niedziele wolne.

Wynagrodzenie motywacyjne, rośnie proporcjonalnie do zaangażowania! Bardzo zależy nam na znalezieniu kolejnych osób, z którymi zwiążemy się na stałe i które będą dalej rozwijać się w zakresie kosmetologii i budować swoją bazę pacjentek/klientek.

Proszę o przesyłanie cv

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 886941430