2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Żyrardów
Dodane 16 kwietnia 2024

PRACA NA SEZON: Kelner/Kelnerka - atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie

4 500 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Restauracja w centrum Żyrardowa zatrudni kelnera/kelnerkę do PRACY NA SEZON do września 2024 r. na cały etat.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie napiwki + premie okazjonalne

  • Elastyczny grafik

  • Przyjazną atmosferę

  • Bezpłatnie posiłki w pracy - Staff lunch

Oczekujemy:

  • Zaangażowania

  • Komunikatywności

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Umiejętności szybkiego uczenia się

  • Dbania o porządek w miejscu pracy

  • Pozytywnego nastawienia do Gości i pracy

  • Praca tygodniu w godzinach 11:00 - 22:00 oraz w weekendy do 11:00 do 23:00 w trybie pracy 2 na 2

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zamówieniami na wynos, dostawami, kurierami

  • Przyjmowanie zamówień online oraz telefonicznych

  • Bezpośrednia obsługa Gości

  • Budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi

  • Dbanie o porządek w restauracji

Napisz do nas wiadomość, zostawiając swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie i umówimy się na spotkania, żeby lepiej się poznać.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 674313639